Dla Firmy

Polsun panele fotowoltaiczne monter

Optymalizuj koszty biznesu

Elektrownia fotowoltaiczna produkuje darmową energię. Nie zużywa dodatkowych zasobów, a brak rozwiązań mechanicznych, w tym silników, pomp, pieców oraz innych – jak ma to miejsce w tradycyjnych elektrowniach, ogranicza praktycznie do zera koszty wytworzenia energii i eksploatacji urządzeń. Rozwiązanie to przebojem wchodzi na rynek przedsiębiorstw. Nowe regulacje prawne dopuszczające rozliczenia oparte na bilansowaniu energii z zakładem energetycznym, powodują lawinowy wzrost zainteresowania fotowoltaiką wśród firm.
Tokyo - fotowoltaika Poznań, Warszawa, Łódź

Zwiększaj zyski

Wysokie zużycie energii w wielu firmach to efekt korzystania z wielu urządzeń, w tym komputerów, drukarek laserowych, klimatyzacji, mechanicznej rekuperacji, a także maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach wytwórczych. W zarządzaniu kosztami nie pomagają również rosnące ceny energii elektrycznej. Presja ze strony Unii Europejskiej na obniżanie czynników będących głównymi źródłami zanieczyszczeń powietrza istotnie wpływa na wzrost cen energii produkowanej z węgla. Inwestycja w elektrownię fotowoltaiczną to swego rodzaju polisa ubezpieczeniowa dla firm, gwarantująca ochronę przed nieoczekiwanym wzrostem kosztów.

Tymczasem już dziś możesz istotnie zmniejszyć lub wyeliminować koszt energii!

Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże w optymalnym doborze instalacji, a także pomoże w organizacji przyłączenia instalacji do sieci energetycznej.

Główne zalety inwestycji w instalację fotowoltaiczną

  • natychmiastowe znaczące ograniczenie lub wyeliminowanie kosztów energii elektrycznej
  • zwiększenie zysków dzięki oszczędnościom na kosztach energii
  • zwiększenie atrakcyjności oraz wartości nieruchomości przyłączonych do instalacji fotowoltaicznej
  • uniewrażliwienie na wahania cen na rynku energii elektrycznej
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnego finansowania
  • wzrost prestiżu dzięki aktywności proekologicznej oraz wartościowym innowacjom
  • Możliwość wykorzystania programu dopłat